Systém jako stavebnice

Nejoblíbenější moduly CRM řešení

Plánování práce u zákazníka se stane zábavou (vážně), jelikož operativně budete moci přidávat položky, které následně zvládnete vyfakturovat. Navíc bez zbytečného papírování, podpisová komponenta umožňuje se podepsat díky dotykové obrazovce rovnou v systému!
Zákaznická a Dodavatelská reklamace jako součást systému, která výrazně usnadní. Díky ní zvládnete vyřídit požadavky vašich zákazníků bleskurychle.
A když už jsme nakousli práci u zákazníka, tak musíme zmínit práci v systému a její organizaci – díky možnosti rozpadu projektu na jednotlivé úkoly, zvládnete práci efektivněji řešit a vyhodnocovat.

DATABÁZE KONTAKTŮ

Robustní databáze je srdcem celého systému, který s ní umí pracovat a bude vaším velkým pomocníkem. Kategorie zákazníků, dodavatelů, přiřazování k vašim obchodníkům, aktivity s nimi spojené a nekonečno dalších možností, které systém hravě zvládá a které vám pomohou v kontaktu s vašimi zákazníky.Více informací »

CALL CENTRUM

Volání, přijímání hovorů v systému a nebo SMS nejsou pro Vistos CRM problém. Standardní řešení v systému lze navíc rozšířit o synchronizaci s OptimCall!Více informací »

SERVIS

Komplexní modul obsahující vše, co potřebuje půjčovna vozidel ke své interní správě. Spravujte vozidla a jejich zápůjčky, generujte nájemní či leasingové smlouvy, zasílejte pokuty, mějte přehled o pojištění a mnoho dalšího.Více informací »

WEBOVÝ PORTÁL

Umožněte vašim klientům vytvářet například tickety na webovém portálu, které budou propojené s HelpDesk modulem ve Vistos CRM a kde je budete moci pohodlně managovat.Více informací »

PROJEKTY

Project management je jedna ze silných stránek našeho systému. Rozsáhlé projekty, úkoly, milníky, upozornění o plnění, statistiky, přiřazování různých týmů s různými právy, schvalování a mnoho dalších vlastností, které Vistos CRM má. Přesvědčte se sami.Více informací »

CAR RENTAL

Komplexní modul obsahující vše, co potřebuje půjčovna vozidel ke své interní správě. Spravujte vozidla a jejich zápůjčky, generujte nájemní či leasingové smlouvy, zasílejte pokuty, mějte přehled o pojištění a mnoho dalšího.Více informací »

HELPDESK

Modul pro vyřizování požadavků klientů přijde vhod všem společnostem, které hledají spolehlivý a rychlý nástroj.Více informací »

IMPORT & EXPORT

Napojujeme o sto šest! Možnost exportu z Vistos CRM v mnoha formátech i ve vlastních šablonách nebo import vašich dat do systému – 2 důležité vlastnosti, které má každý kvalitní systém.Více informací »

WORKFLOW

Každá společnost má vlastní vnitřní procesy. Pro Vistos CRM není problém přizpůsobit se jakékoli společnosti a pomoci jí se standardizací a zefektivněním práce.Více informací »

API

Nabízíme synchronizace Vistos CRM s mnoha dalšími nástroji, které rozšíří dovednosti systému a zároveň umožní mít veškerá data na jednom místě.Více informací »

SPRÁVA DOKUMENTŮ

Mějte své dokumenty vždy po ruce a přehledně rozdělené. Naleznete tak vždy rychle to, co hledáte.Více informací »

REPORTING

Rozsáhlý reporting nad vašimi aktivitami. Možnost rychlého náhledu na úspěšnost obchodníků, predikce obchodu, vyhodnocování marketingových kampaní a další možná využití inteligentních grafů.Více informací »