Firemní hodnoty Euro Softworks s.r.o.

Smyslem existence společnosti Euro Softworks je poskytovat zákazníkům služby s výraznou přidanou hodnotou, které se opírají o řešení na vysoké technické úrovni s využitím nejmodernějších technologií. Klademe důraz na kvalitu zpracování, stejně jako na termín dodání a výslednou konkurenční cenu řešení.

Produkty a služby naší společnosti oceňují zákazníci v Evropě a na třech dalších světových kontinentech. S každým novým zákazníkem a s každým dalším rokem vzájemné spolupráce se současnými klienty se potvrzuje, že naše sázka na kvalitu a win-win vztah s obchodními partnery přináší ovoce.

Mezinárodní prostředí, ve kterém se Euro Softworks pohybuje od počátku své historie, se pozitivně projevilo na našem chápání práce pro klienty. Z každého trhu si přinášíme hodnotné zkušenosti a návyky do každodenní praxe.

Řídíme se naším heslem CARE – vynikáme naší péčí o zákazníka v každé části našeho jednání. Toto heslo vzniklo z počátečních písmen našich hodnot:

C – CENA

Rozumná cena našich služeb je pro nás stejně důležitá jako pro vás. Nižších cen při vysoké kvalitě poskytovaných služeb dosahujeme díky efektivně nastaveným procesům v naší firmě.

A – AKTIVNÍ PŘÍSTUP

Kromě vašich požadavků také aktivně vymýšlíme nejvhodnější řešení na základě dlouhodobých zkušeností z různých oborů podnikání.

R – RESPEKT

Ať už se jedná o naše zaměstnance nebo zákazníky, vždy upřednostňujeme dlouhodobé partnerství založené na vzájemném respektu.

E – ETIKA

Při poskytování služeb ctíme základní pravidla etického kodexu: transparentnost, férovost a lpění na vysokém standardu.

*Chcete vše nejdříve společně probrat?

Rádi vám poradíme, vše ukážeme nebo se rovnou domluvíme na setkání.