Webový portál

Pokud má Vaše firma webový portál, lze ho napojit s Vistos CRM. Například kontaktní formulář lze propojit s modulem Helpdesk. Budete tedy mít veškeré dotazy a požadavky na jednom místě a nic Vám nebrání na ně odpovědět přímo ve Vistos CRM.

I takto může vypadat Váš web

CRental

Webový rezervační modul CarRental je přehledný a moderní nástroj k propojení Vás a Vašich zákazníků. Webová stránka je propojena s Vistos CRM a ukazuje aktuálně dostupná vozidla, která si zákazník může na jím vybranou dobu zapůjčit. Veškeré údaje o vozidlech a cenotvorba se načítá přímo z Vistos CRM, pokud tedy změníte kterýkoliv údaj, změna se automaticky promítne i na webový portál. Moderní a responzivní design je samozřejmost.

Coffee shop

Webová stránka fiktivní firmy, provozující obchod s kávou a kávovým příslušenstvím. Jedná se o prezentační web, zobrazující jednotlivé položky, se kterými společnost obchoduje a jejich popis. Na podstránce kontakt se nachází kontaktní formulář, který po vyplnění založí ve Vistos CRM záznam, pomocí kterého můžete se zákazníkem komunikovat.

Tento typ webu je vhodný pro všechny druhy podnikání, které chtějí zákazníkovi prezentovat své produkty či služby

MRental

Portál MRental je webová stránka, využívající modul CarRental pro jiný typ podnikání. Abychom ukázali, že modul CarRental není pouze pro majitele autopůjčoven, připravili jsme si pro Vás ukázku fiktivní firmy MRental, která půjčuje různé typy techniky od stavebních strojů po vysokozdvižné plošiny.

Pokud jste tedy společnost, která podniká v oblasti pronajímání jakéhokoliv druhu, je pro Vás Vistos CRM jako stvořený.

*Chcete vše nejdříve společně probrat?

Rádi vám poradíme, vše ukážeme nebo se rovnou domluvíme na setkání.