Reference

Přečtěte si reference našich spokojených zákazníků

Se systémem Vistos CRM pracujeme denně a jsme z něj nadšení. Po předchozích zkušenostech s ostatními CRM řešeními na trhu si nemůžeme Vistos CRM vynachválit. Správa a databáze kontaktů, stejně jako obchodní inteligence, plánování procesů, jsou propracované a kvalitní. Nebyl tak problém přidat speciální funkce na míru pro naši společnost. Vše šlo hladce a rychle. Těší nás milý přístup lidí z podpory, kteří nám vždy rychle a ochotně poradí a vyřeší naše požadavky. Se společností Euro Softworks jsme spokojení a jsme rádi, že jsme zvolili právě je.

Martin Kašpar jednatel POS EXPERTS s.r.o.

Zpočátku jsme hledali pouze CRM systém pro řízení našich obchodních procesů, ale po bližším seznámení s možnostmi Vistos CRM jsme začali využívat široké upravitelnosti programu. Vistos CRM si postupně upravujeme dle našich firemních procesů. Nyní pomocí Vistos CRM řídíme klíčové procesy naší firmy. Vistos CRM tedy můžeme doporučit všem společnostem, které hledají kvalitní komplexní platformu pro své dynamické firemní procesy.

Radim Opluštil jednatel Kaiser servis, spol. s r.o

Pomocí Vistos CRM jsme vyřešili komplexní proces získávání zákazníků nejenom v našem call-centru, ale také plánováním a realizací schůzky u zákazníka a zpětná informace o výsledku pro backoffice. Propracovaná na míru upravená databáze nám slouží k zobrazených všech potřebných informací o daném zákazníkovi.

Michal Kuda IT manažer Ready Control

*Chcete vše nejdříve společně probrat?

Rádi vám poradíme, vše ukážeme nebo se rovnou domluvíme na setkání.