Import & export

Import i export je pro Vistos CRM hračka! Pomocí předvytvořené šablony dokážete do Vistos CRM naimportovat libovolnou tabulku s daty. Můžete tak nahradit, rozšířit, či sloužit stávající data.

A pokud naopak potřebujete data z Vistos CRM vytáhnout, můžete tak učinit do formátu PDF, Excel, Word a HTML. Jednoduše si navolte požadované filtry, zvolte formát exportu a je to! Data máte vygenerovaná v přehledné tabulce.

Rozumíme si s nejpoužívanějšími účetními systémy. Nemusíte se bát o Vaše data v účetní jednotce, jednoduše je naimportujeme k nám. Ale tím to teprve začíná. Po prvotní synchronizaci totiž budeme provádět pravidelné synchronizace mezi Vistos CRM a účetním systémem. Směr synchronizace si můžete určit sami.

timeline_pre_loader

Import

Stáhněte si naši předvyplněnou šablonu a doplňte do ní data, která chcete importovat. Poté soubor nahrajte do Vistos CRM, zvolte importní metodu a je hotovo. O prvotní a složitější importy se samozřejmě postaráme my.

Export

Vyexportujte si jakýkoliv seznam dat do PDF, Excelu, Wordu, nebo HTML formátu. Pokud potřebujete jen určitá data, je možné si je před exportem vyfiltrovat.

Synchronizace s pohodou a dalšími účetními systémy

Naimportování dat z Vámi používaného účetního systému je pro nás maličkost. Po prvotním importu si můžete zvolit typy synchronizace mezi účetním systémem a Vistos CRM pro každou agendu zvlášť.

*Chcete vše nejdříve společně probrat?

Rádi vám poradíme, vše ukážeme nebo se rovnou domluvíme na setkání.