Reporting

Reporty slouží k přehlednému zobrazení dat, které by se jinak museli složitě dohledávat a počítat. Můžete si tak nechat zobrazit různé výsledky v přehledných grafech či tabulkách. Pro složitější vyobrazení dat vytváříme tabulkové reporty, ve kterých si můžete navolit parametry a report se podle nich vyfiltruje.

Vytváříme také tiskové reporty, které se při generování naplní relevantními daty z databáze a uloží se do vašeho PC ve zvoleném formátu (nejčastěji PDF). Tato funkce se hodí pro generování smluv, faktur, servisních listů a podobně.

timeline_pre_loader

Tiskové reporty

Vytvořte si tiskový report dle potřeby pomocí jediného tlačítka. Ať už se jedná o fakturu, smlouvu, či jiný dokument, který potřebujete mít v papírové podobě nebo v PDF, nechte Vistos CRM vygenerovat tiskový report z údajů v databázi. Používejte námi předvytvořené tiskové reporty, případně vám rádi vytvoříme i tiskový report zbrusu nový, vyhovující vašim potřebám.

Dashboardy

Vizualizujte si svá data do přehledných grafů a mějte data z různých koutů databáze na jednom místě. Díky dashboardům nebudete muset složitě dohledávat relevantní informace, vše potřebné budete mít v jedné záložce.

Reporty

Pro složitější datové struktury vytváříme tabulkové reporty šité na míru, ve kterých si můžete zobrazit například skladové zásoby, vyhodnocování marketingových kampaní či provize zaměstnanců pro jednotlivé měsíce. Fantazii se meze nekladou.

*Chcete vše nejdříve společně probrat?

Rádi vám poradíme, vše ukážeme nebo se rovnou domluvíme na setkání.