Servis

Vistos CRM obsahuje propracovaný servisní modul. Tento modul obsahuje agendy pro komplení řízení servisní činnosti ve Vaší společnosti – od plánování, evidenci servisovaných zařízení u jednotlivého zákazníka/pobočky, servisní list včetně možnosti vkládání dokumentů a fotografii při servisu, on-line podpis zákazníkem, výkazy práce a použitý materiál ze skladu, tiskové reporty – servisní protokol – automaticky odeslaný k zákazníkovi, fakturace vykonaného servisu.

timeline_pre_loader

Stroje

Evidujte všechny Vaše stroje a jejich parametry. Nastavte si servisní cykly, propojte stroje s objednávkami, revizemi, instalacemi a dalšími tabulkami

Servisní list

Vystavujte svým strojům servisní listy. Měňte stavy, veďte výkazy práce, přidávejte položky servisu i s jejich cenou a poté jej klidně převeďte na fakturu jedním kliknutím.

Číselné řady

Mějte každý servisní list pod jednoznačným identifikátorem. Nemůžete se tak splést a identifikace vám pomůže při rychlém dohledání.

Druhy servisů

Něco nečekaného nebo servis pravidelný plánovaný? Se vším systém počítá. U pravidelných servisů systém připomíná, aby nebylo zapomenuto (a vše je v kalendáři!).

Automatické generování reportů

Tiskové reporty jsou součástí řešení. Tiskněte nebo pošlete e-mailem protokol o provedení servisu, plán či fakturaci.

HelpDesk

Servisní modul lze propojit s modulem HelpDesk – snadno tak z vzniklého problému na HelpDesku vytvoříte Servisní činnost. Dále super možnost interní diskuze, kdy máte chat nad daným servisem s možností daný text poslat přímo v emailu zákazníkovi.

Plánování

Plánování Servisních výjezdů jednotlivým servisním technikům, zákazníkům, jednotlivým produktům.Zobrazení v kalendáři.

Historie

Vistos CRM umožňuje evidenci stráveného času na daném servisu, ale i možnost náhledu na jakékoli změny, které nad daným servisem proběhly. Máte dále přehled nad veškerou provedenou servisní historií u daného produktu/zákazníka a možnost upozornění na provedení budoucího servisu.

*Chcete vše nejdříve společně probrat?

Rádi vám poradíme, vše ukážeme nebo se rovnou domluvíme na setkání.

Zavolejme si

Vaše dotazy rádi zodpovíme!
Kontaktujte nás.

+420 606 075 589

On-line prezentace